O nas

Menzurki wypełnione cieczą oraz zielona gałązka

Lifeup to suplementy diety opracowane na podstawie wyników badań naukowych. Starannie dobrana receptura i wysokiej jakości składniki gwarantują bezpieczeństwo i optymalne wzbogacenie diety o ważne składniki odżywcze.

Kobieta logistyk w magazynie

Lifeup to suplementy diety produkowane w Polsce. Ścisłe kryteria doboru dostawców surowców oraz dbałość o proces produkcyjny to nasza duma. Wybór składników pozwolił nam stworzyć produkt wolny od sztucznych dodatków.

Kapsułka wypełniona warzywami

Lifeup by Nature – każda kapsułka zawiera jedynie substancje wywierające efekt odżywczy i fizjologiczny. W naszych kapsułkach nie znajdziesz wypełniaczy.

Kobieta oglądająca preparat pod mikroskopem

Lifeup to skład potwierdzony laboratoryjnie. Nasze produkty kontrolowane są przez niezależne laboratorium J.S. Hamilton. Dzięki temu masz pewność, że spożywasz dokładnie to, co zawarte jest w spisie składników – w ilościach optymalnych dla organizmu.

Klocki z symbolami, symbol wiedzy przenoszony z grupy klocków na drugą

Wierzymy, że tylko rozsądna i zrównoważona suplementacja jest bezpieczna dla naszego zdrowia. Naszym konsumentom przekazujemy wszelkie niezbędne informacje na temat oferowanych przez Bielpharma produktów. Jesteśmy zwolennikami świadomej suplementacji i zrównoważonego odżywiania – wszystko dla Twojego zdrowia.

Logo PubMed

Jak wybrać odpowiedni suplement diety? Rzetelnie opisujemy jaki wpływ na organizm wywiera suplementacja diety składnikami zawartymi w naszych produktach. Opisy, które prezentujemy oparte są o wyniki badań naukowych dostępne w bazie PubMed. W doborze suplementów diety pomoże Ci także dietetyk kliniczny, lekarz lub farmaceuta.

Ręce ułożone w serce na brzuchu kobiety

Suplementy diety stanowią wsparcie dla zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Ich zadaniem jest pomoc z zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia przez dostarczenie substancji odżywczych, których może brakować w naszym codziennym pożywieniu. Pamiętaj jednak, że jeśli niepokoi Cię Twój stan zdrowia w pierwszej kolejności należy skonsultować się z lekarzem.